LUKOV Plast oceněn v soutěži Firma roku 2011

Své jedničky v soutěži Vodafone Firma roku 2011 volil tento týden Liberecký kraj.

 

Tato podnikatelská soutěž je určena všem malým a středním podnikatelům v České republice a patří v současné době mezi největší podnikatelská klání v zemi.

 

V letošním roce bylo vybírání odborné poroty mnohem obtížnější, protože v Liberci se do finálové desítky z 212 přihlášených podařilo vybrat velmi silné kandidáty. Porota také musela ještě dodatečně hlasovat, protože na prvním místě se do poslední chvíle držely dvě společnosti. Nakonec zvítězil výrobce dřevěných hraček společnost DETOA z Albrechtic v Jizerských horách, která provozuje i muzeum hraček. Těsně druhá skončila společnost AJETO, která vyrábí v Lindavě netradiční a luxusní sklářské výrobky, má ale i dvě restaurace a galerii. Na třetím místě se umístila naše společnost LUKOV Plast, jako jeden z největších zaměstnavatelů na Českodubsku. Velmi si vážíme ocenění odborné poroty, která hodnotila nejen ekonomickou situaci, složitost podnikání, schopnost odlišit se od konkurence, ale i přínos pro region, péči o zaměstnance a ohled k životnímu prostředí.

 

Naše společnost byla zároveň oceněna titulem Odpovědná firma roku 2011 Libereckého kraje jako firma, která se dle odborné poroty složené za zástupců společnosti Vodafone snaží nejvíce uplatnit ve svém podnikání společensko-odpovědný přístup.

 

firma_roku_5

 

Vodafone Firma roku Libereckého kraje 2011:

1. DETOA Albrechtice, s. r. o. (Albrechtice v Jizerských horách)

2. AJETO, spol. s. r. o., Czech Glass Craft (Lindava)

3. LUKOV Plast spol. s. r. o. (Český Dub)

Odpovědná firma Libereckého kraje 2011:

LUKOV Plast spol. s. r. o. (Český Dub)

 

 

Ing. Vlastimil Lukeš, generální ředitel LUKOV Plast

při vyhlašování vítězů Firma roku 2011.

 

 

Ing. Vlastimil Lukeš, generální ředitel LUKOV Plast

při vyhlašování vítězů Firma roku 2011.

Vítězové podnikatelských soutěží Vodafone Firma roku a Era

Živnostník roku 2011 Libereckého kraje.