LUKOV Plast se letos potřetí zúčastnil veletrhu EDUCA a opět vyhrál!

Co jsme tedy na EDUCE zažili?

 1. V našem stánku jsme představili tři pracovní pozice s reálnými ukázkami jejich práce – programátor, konstruktér a nástrojař. Návštěvníci si tak mohli prohlédnout například práci našeho robota, který umí tisknout neviditelným inkoustem.
 2. Pro návštěvníky jsme si připravili také soutěž o iPhone 8, která spočívala v tom uhodnout, kolik námi vyráběných ozubených koleček se vešlo do bedny připravené v našem stánku.  Celkem bylo v bedně 18 tisíc koleček, na kolečko přesně se trefila mladá studentka z České Lípy Tereza H., které tímto gratulujeme.
 3. Náš ředitel závodu pan Jan Denton letos se svým příspěvkem vystoupil na tradiční HR konferenci, která v rámci veletrhu proběhla ve čtvrtek 10. října na téma HRy ve firmách pro odborníky z oblasti personalistiky i řízení firem. Posluchačům tak prozradil, jaké hry hrajeme my v LUKOV Plastu a proč je důležité si v práci hrát. 

  I letos nás EDUCA opravdu bavila a jsme moc rádi, že podle reakcí našich návštěvníků jsme bavili i my je. Už se moc těšíme na další ročník a vymýšlíme, jak zaujmeme tentokrát.

  foto: Jiøí Èástka, www.MediaFoto.cz

  foto: Jiří Částka, www.MediaFoto.cz

  foto: Jiří Částka, www.MediaFoto.cz

  foto: Jiří Částka, www.MediaFoto.cz

  foto: Jiří Částka, www.MediaFoto.cz