Sluneční clony

Vyrábíme komponenty a kompletujeme celé sestavy slunečních clon pro automobilový průmysl.

Sluneční clony

Sluneční clony jsou naší hlavní specializací. Vyvíjíme, navrhujeme a dodáváme komponenty a celé sestavy slunečních clon pro automobilový průmysl, vč. předvývojových aktivit a neustálého zlepšování.

Plastové díly

Vstřikované plastové díly tvoří důležitou část portfolia našich výrobků. Realizujeme výrobu plastových dílů včetně zajištění výroby sériových nástrojů. Umíme sériově vyrábět díly od několika desetin gramu až do 5 kg hmotnosti dílu. Díky mnohaletým zkušenostem se vstřikováním plastů jsme schopni nabídnout i vysoce technicky náročné díly, pevnostní díly z materiálu POM a speciální technologie.

Vzhledové díly

Vyrábíme vzhledové a dezénové díly do interiérů automobilů.

Přesné technické díly

Produkujeme technické díly, které jsou velmi náročné na přesné rozměry výlisků.

Dvoukomponentní díly

Máme mnohaleté zkušenosti s výrobou dvoukomponentních dílů.

Díly s kovovými zálisky

Vstřikujeme výlisky s kovovými zálisky, které jsou určené pro nejrůznější účely.

Díly pro galvanické pokovení

Vyrábíme díly pro galvanické pokovení povrchu výlisku, které jsou velmi náročné na čistotu materiálu a veškeré poškození povrchu výlisku.

Díly vyrobené pomocí GAS injection technology

Pomocí technologie vyfukování GAS injection technology lze snížit materiálové náklady u velkoobjemových výlisků až o 40% .

Exteriérové díly

Elektro sestavy

Na základě požadavků zákazníka jsme schopni vyvinout elektrické řešení, které následně zrealizujeme a otestujeme dle norem odpovídajících funkci a prostředí pro tento díl.

Jednotka dochlazování

Díl je sestaven zcela automaticky na montážní lince. Využíváme laserového potisku, ultrazvukového svařování, tlakové zkoušky a 100% automatického testu elektroniky, který se skládá ze 14-ti měření. Ročně vyrábíme více než 1 mil. kusů.